piątek, 26 kwietnia 2013

Dzieciosfera na About Design!

UWAGA RODZICE!!!
Zapisy na warsztaty Dzieciosfery rozpoczęte! Proszę pisać: info@dzieciosfera.com

a dla przypomnienia coś więcej o warsztatach:

Program DZIECIOSFERY na ABOUT DESIGN, 10-12 maj 2013:

sobota 11.05.13
11.00- MEBELKI ORIGAMI z TANOSHI (zajęcia dla dzieci 6-12 lat poprowadzi absolwentka japonistyki Aniela Stelmasiewicz). Na warsztatach dzieci stworzą swoje własne stoliki orgiami z tektury. Wzór i zdobienia mebla zależeć będą wyłącznie od inwencji małych projektantów. Liczba miejsc ograniczona.

13.00-Zaprojektuj 3miasto szablony i kolorowanki- warszaty bez zapisów

15.00- NASZYJNIK z PĄ PĄ (zajęcia dla dzieci 4-8 lat poprowadzi Gosia Medowska). Stworzymy unikatowe naszyjniki i breloczki. Liczba miejsc ograniczona.

niedziela 12.05.13
11.00-Budujemy miasteczko z BAMBOLETTO. (zajęcia dla dzieci 5-10 lat ). Zapoznamy dzieci z prostymi zagadnieniami architektonicznymi i urbanistycznymi. Zbudujemy makietę miasta z własnoręcznie wykonanych domków. Dzieci zobaczą na własne oczy czym jest tworzenie w trzecim wymiarze, a nie tylko na płaskiej kartce. Liczba miejsc ograniczona.

13.00-Pokaz mody: KIDS ABOUT FASHION.

Udział wezmą: Catamber, Mon Chou, 3Maki i Viczi Fashion.

Cztery młode projektantki zaprezentują swoje najnowsze kolekcje. Na wybiegu rządzić będą szkraby z ich niespożytą energią i fantazją, więc nastawcie się na masę wrażeń. Dla towarzystwa wyjdą również mamy i starsze rodzeństwo więc będzie to prawdziwie rodzinne wydarzenie. Projektantki same będąc matkami dobrze rozumieją dziecięcy świat i potrzeby rodziców. Jeśli coś wpadnie wam w oko możecie odwiedzić stoiska projektantek gdzie będzie można porozmawiać i obejrzeć z bliska a nawet kupić upatrzone kreacje.

15.00-TWOJA ZABAWKA z POODY (warsztaty manualne od 2 do 5 lat z wykorzystaniem szablonów poprowadzi autorka interaktywnych zabawek dla dzieci). Warsztaty kreatywności Poody pokażą dzieciom jak można za pomocą prostych środków dostępnych w domu stworzyć swoją osobistą zabawkę. Będziemy ozdabiać zwierzaki Poody, które dzieci zabiorą ze sobą do domu. Liczba miejsc ograniczona.

Wstęp na wszystkie atrakcje DZIECIOSFERY jest bezpłatny dla odwiedzających Targi About Design

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz